ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Ο Διευθυντής και ο Σύλλογος καθηγητών του 1ου ΓΕΛ Αγ. Βαρβάρας συγχαίρουν τους μαθητές του σχολείου μας, που πέτυχαν στις φετινές Πανελλαδικές εξετάσεις και εισήχθησαν σε ΑΕΙ και ΤΕΙ σε ποσοστό 90%, καθώς και τους γονείς τους για την επιτυχία των παιδιών τους.

Η επιτυχία των μαθητών μας δίνει σε όλους μας αισιοδοξία και δύναμη να συνεχίσουμε τον αγώνα μας για να προσφέρουμε όλα τα εφόδια που είναι απαραίτητα για να πραγματοποιήσουν οι μαθητές μας τις προσδοκίες τους.  Ευχόμαστε, επίσης, υγεία και δύναμη σε όλους, καλή ακαδημαϊκή και επαγγελματική σταδιοδρομία στους αποφοίτους πια μαθητές μας.

Τα ονόματα των μαθητών του σχολείου μας που πέτυχαν στις Πανελλαδικές εξετάσεις για το έτος 2013-2014 μπορείτε να δείτε εδώ.

Αν. Λεμπέσης